Doradztwo finansowe – Gorzów Wielkopolski

Profesjonalne usługi doradztwa finansowego dla przedsiębiorstw – Gorzów Wielkopolski

Firma JS Consulting wykonuje usługi doradztwa finansowego dla przedsiębiorstw nie tylko na terenie Szczecina, ale również w Gorzowie Wielkopolskim. Wspieramy przedsiębiorców w obsłudze finansowej mniejszych i większych firm, ale nie tylko – specjalizujemy się w szeroko pojętej poprawie płynności finansowej oraz optymalizacji finansowania łańcucha dostaw. Jesteśmy ekspertem faktoringowym i doradzamy klientom w zakresie sprawnego zarządzania należnościami, profesjonalnie wdrażamy rozwiązania przyspieszające ich spływ i jednocześnie ograniczające ryzyko niewypłacalności dłużników.

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu możemy zaproponować profesjonalne wsparcie i pomoc w wyborze najbardziej optymalnych, w stu procentach bezpiecznych rozwiązań w zakresie finansowania krótkoterminowego, inwestycyjnego oraz wsparcia działalności bieżącej. Jeśli interesuje Cię konsulting biznesowy, zapraszamy do skorzystania z naszych usług w Gorzowie Wielkopolskim wszystkich przedsiębiorców prowadzących mniejszą lub większą działalność.

Pośrednictwo i doradztwo finansowe – Gorzów Wielkopolski

Współpraca z JS Consulting polega na tym, że przedstawiamy klientom wybrane oferty finansowe, ale nasz doradca może też pośredniczyć w kontaktach na linii przedsiębiorstwo – inne instytucje. Można tu wymienić przede wszystkim banki, zakłady ubezpieczeń czy fundusze inwestycyjne. Świadcząc doradztwo finansowe dla firm, wykwalifikowani specjaliści JS Consulting uczestniczą w negocjowaniu jak najkorzystniejszych ofert dla klienta. Chcemy, aby można je było odpowiednio dostosować do profilu działania konkretnego przedsiębiorstwa.

Podkreślamy, że rola doradcy nie kończy się po przedstawieniu najlepszych ofert, ale najczęściej obejmuje też fachową pomoc w wypełnianiu wniosków, przeanalizowaniu umów, a następnie nadzorowaniu każdej transakcji. Doradztwo biznesowe w tym zakresie dotyczy więc nie tylko pośrednictwa w kontakcie z instytucjami finansowymi, ale ma też na celu odczuwalną poprawę rentowności firmy poprzez ingerencję w jej struktury finansowe. Reasumując, do zadań doradcy może należeć wybór najkorzystniejszych ofert banków, zakładów ubezpieczeń i innych instytucji finansujących, szczegółowe zaplanowanie źródeł kapitału, opracowywanie biznesplanów czy wykonanie analiz opłacalności różnych inwestycji.

Oferujemy konsulting biznesowy w Gorzowie Wielkopolskim

JS Consulting świadczy doradztwo gospodarcze dla klientów z takich miast jak Gorzów Wielkopolski. Nasza pomoc obejmuje usługi z różnych dziedzin – w dużej mierze są to porady prawne i finansowe, wsparcie w rozwiązywaniu zagadnień podatkowych czy prowadzeniu ksiąg handlowych. Skorzystanie z naszych usług ma poskutkować poprawą funkcjonowania wewnętrznych struktur w firmie i umożliwić pełny, bezpieczny rozwój przedsiębiorstwa. Konsulting obejmuje też optymalizację kosztów czy racjonalizację gospodarki finansowej, co następuje przez systematyczne wdrażanie nowoczesnych systemów ekonomicznych.

W ramach doradztwa gospodarczego możemy sporządzić ekspertyzę i postawić diagnozę. Ma to na celu dokładną ocenę firmy – taki bilans wykaże czarno na białym, co najbardziej hamuje rozwój firmy i gdzie pracownicy popełniają błędy. Nasz doradca w tym momencie będzie wtedy mógł zaproponować zestaw rozwiązań, które będą miały na celu poprawić kondycję firmy. Oferujemy też konsulting w dalszych etapach (w pełnym rozwiniętym cyklu) – nasz konsultant może dalej monitorować postęp i sprawdzać, jak jego porady sprawdziły się w praktyce. Wówczas możliwa jest korekta zaproponowanych wdrożeń.