Faktoring – Gorzów Wielkopolski

Profesjonalny faktoring – województwo lubuskie

Firma JS Consulting działająca w Gorzowie Wielkopolskim współpracuje z przedsiębiorcami, oferując im usługi w zakresie szeroko rozumianej obsługi finansowej. Proponujemy klientom m.in. faktoring, który obecnie zyskuje na popularności. Ta usługa staje się niezwykle szybko rozwijającą się usługą finansową na rynku. Co to tak naprawdę jest? To forma krótkoterminowego finansowania dedykowana dla wszystkich podmiotów gospodarczych.

W praktyce wygląda to tak, że w ramach faktoringu określona firma otrzymuje środki finansowe, które zostają zamrożone w fakturach wystawionych na swoich kontrahentów (z odroczonym terminem płatności). W JS Consulting możemy pochwalić się wieloletnim doświadczeniem, które zdobyliśmy w pracy w różnych instytucjach finansowych. Profesjonalnie pomagamy klientom wybrać optymalne i bezpieczne rozwiązania w zakresie finansowania krótkoterminowego, inwestycyjnego oraz wsparcia działalności bieżącej.

Profesjonalny faktoring – województwo lubuskie

Faktoring jako rodzaj działalności finansowej polegający na wykupywaniu nieprzeterminowanych wierzytelności przedsiębiorstw (należnych od odbiorców na podstawie dostaw towarów lub usług) jest dla nich opłacalny. Łączy się to z finansowaniem klientów oraz świadczeniem dla nich dodatkowych usług ze strony firm takich jak nasza. To bardzo wygodny i wyjątkowo skuteczny sposób pozyskiwania dodatkowych środków na finansowanie mniejszej i większej działalności. Ponadto to forma zabezpieczenia przez niewypłaceniem należności przez kontrahentów. Finansowanie opiera się na wystawionych fakturach i w praktyce polega na zamianie należności na gotówkę.

W JS Consulting specjalizujemy się w szeroko rozumianej poprawie płynności finansowej przedsiębiorstw oraz optymalizacji finansowania łańcucha dostaw. Przeprowadzamy profesjonalny faktoring dedykowany firmom w województwie lubuskim. Doradzamy im w zakresie zarządzania należnościami, sprawnie wdrażamy rozwiązania przyspieszające ich spływ oraz odczuwalnie ograniczające ryzyko niewypłacalności dłużników. Naszym priorytetem jest zapewnienie firmom pełnego wsparcia w rozwoju biznesu.

Faktoring dla przedsiębiorstw z województwa lubuskiego

Jako ekspert faktoringowy udzielamy przedsiębiorcom wsparcia w pozyskaniu finansowania, które będzie dopasowane do specyfiki prowadzonej przez nich działalności. Nasze działania w dużej mierze koncentrują się na zaproponowaniu najlepszej struktury finansowania, opracowaniu pożądanej dokumentacji kredytowej, pełnym udziale w negocjacjach z instytucjami finansowymi oraz wnikliwej analizie warunków – wszystko po to, aby wybór rozwiązań był optymalny. Jesteśmy w stanie pomóc wszystkim przedsiębiorstwom, które potrzebują kapitału obrotowego na dalszy rozwój. Obsługujemy nie tylko Gorzów Wielkopolski – zapraszamy do współpracy!