Firma doradztwa finansowego – Gorzów Wielkopolski

Profesjonalna firma konsultingowa w Gorzowie Wielkopolskim

JS Consulting to firma konsultingowa działająca w Gorzowie Wielkopolskim. Wspieramy przedsiębiorców w zakresie obsługi finansowej – dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu możemy zaproponować profesjonalną pomoc w wyborze optymalnych rozwiązań w zakresie finansowania krótkoterminowego, inwestycyjnego oraz wsparcia działalności bieżącej. Wszyscy nasi doradcy to specjaliści, którzy mają fachowe przygotowanie merytoryczne. Ich pomoc jest naprawdę nieoceniona, o czym powinni przekonać się wszyscy przedsiębiorcy.

Jako firma doradztwa finansowego działająca na terenie miast, takich jak Gorzów Wielkopolski, świadczymy usługi z różnych dziedzin – chodzi przede wszystkim o różne porady prawne i finansowe, a także profesjonalne wsparcie w rozwiązywaniu zagadnień podatkowych, prowadzeniu ksiąg handlowych czy opracowywania zasad organizacji i zarządzania firmą. Co ważne, taki konsulting ma poskutkować poprawą funkcjonowania wszelkich wewnętrznych struktur w firmie, a zarazem umożliwić pełny rozwój przedsiębiorstwa. Dotyczy też optymalizacji kosztów i gospodarki finansowej, co odbywa się przez systematyczne wdrażanie innowacyjnych systemów ekonomicznych.

Pomoc firmy konsultingowej w Gorzowie Wielkopolskim

Praca w branży konsultingowej polega na przedstawianiu przedsiębiorstwom najlepszych ofert finansowych. Doradca pośredniczy w kontakcie klienta z innymi instytucjami (bankami, zakładami ubezpieczeń czy funduszami inwestycyjnymi) i pomaga dostosować odpowiednią, korzystną dla klienta ofertę. Rekomendowaniu ofert to jednak niejedyne zadanie doradcy, który często pomaga w wypełnianiu wniosków, badaniu umów i nadzorowaniu przebiegu transakcji finansowych.

Oprócz pośrednictwa w kontakcie z instytucjami finansowymi doradcy pracujący w naszej firmie konsultingowej świadczą usługi mające na celu poprawę rentowności firmy poprzez ingerencję w jej struktury finansowe. Do ich zadań należy np. dokonywanie wyboru ofert banków, zakładów ubezpieczeń i innych instytucji finansujących, analizowanie finansów przedsiębiorstw, wycenianie firm, szczegółowe planowanie źródeł kapitału czy planu finansowego przedsiębiorstwa.